Logo restaurace TAVERNA RAJHRAD

Restaurace Klášterní TAVERNA u Benediktinů Rajhrad u Brna

Česká kuchyně

Restaurace a pizzerie TAVERNA se nachází v klášterním komplexu nejstaršího kláštera na Moravě, který projektoval Giovanni Santini Aichel.

Přijměte pozvání do restaurace TAVERNA u Benediktinů v Rajhradě u Brna, která je součástí významné chráněné kulturní památky Benediktinského kláštera, jehož historie sahá do roku 1045, kdy byl dle historických záznamů tento nejstarší klášter na Moravě založen a na jehož dalším rozvoji se svými návrhy podílel barokní architekt Giovanni Santini – Aichel.

Restaurace TAVERNA u Benediktinů Rajhrad je poctivá česká kuchyně, čerstvé těstoviny, italská pizza s velkou letní zahrádkou pod kaštany, výčep a 8 výčepních kohoutů pro vybraná piva z 300 pivovarů z ČR z chlazeného proskleného pivního boxu, vinotéka pro nákup vína s sebou, italská káva carraro, italská točená zmrzlina připravovaná na špičkovém italském stroji značky carpigiani.

Jedete na kole a potřebujete se občerstvit v příjemném prostředí na pivní zahrádce ve stínu chráněných kaštanů, nebo hledáte příjemné prostory pro svatební hostinu? Máme vše, co potřebujete, abyste byli spokojeni. TAVERNA u Benediktinů v Rajhradě nabízí klidné a příjemné prostředí pro rodinné akce, významné události, firemní prezentace a večer při svíčkách.

Pár slov o nás

Česká a středozemní kuchyně

Restaurace nabízí poctivou českou a středozemní kuchyni obohacenou o prvky moderní gastronomie, více druhů čepovaných piv z malých i velkých pivovarů, a vinný bar s cílem představit vybraná vína z nejznámějších vinařských regionů.
Celková kapacita restaurace TAVERNA je 130 míst. Menší skupiny mohou využít salonek pro ca 14 osob. Pro svatební hostiny, firemní setkání a jiné významné akce je k dispozici velký sál s kapacitou až 80 míst. V letních měsících je v provozu letní zahrádka s kapacitou až 180 míst.

Rezervace přijímáme na tel. +420 547 211 050

Těšíme se na setkání s Vámi.

Free WiFi For Everyone

Ask for password to any staff

Svatby

Výjimečný den vyžaduje výjimečné prostředí. Nejlépe uprostřed přírody, ovšem se všemi výhodami civilizace po ruce, abyste mohli pohostit své hosty, zvěčnit celou rodinu a osazenstvo na fotkách v areálu Benediktinského kláštera, ale i umožnit jim strávit příjemné chvíle na Jižní Moravě.

→ pokračovat ve čtení

Firemní akce

TAVERNA Rajhrad je jako stvořená pro uspořádání firemních akcí, jednání i oslav. Nabídne Vám totiž vše, co k vydařenému meetingu potřebujete.

→ pokračovat ve čtení

Přejít nahoru